KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613088

nr 1361 3088

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, "Svart fläck på havet". Signerad, daterad -69. Olja på pannå, 104x115 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:40:34

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström